7 روز تضمین عودت کالا

با خیال راحت خرید کنید؛ ما تا ۷ روز کالا را از شما پس میگیریم؛

چجوری؟

گاهی وقت ها ممکن هست شما بعد از خرید کالا منصرف شوید و بخواهید آن را پس دهید یا با مدل دیگری عوض کنید.خب این کار راحتی است و دو حالت دارد:

۱- اول اینکه کالا هنوز برای شما ارسال نشده است: در این حالت کل مبلغ پرداختی شما ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری به حساب شما برگشت می خورد (شماره کارت/حسابی که توسط آن پرداخت کرده اید) یا سفارش شما لغو و کالای جدید با احتساب تفاوت مبلغ برای شما ارسال می شود.

۲- کالا ارسال شده است: در این حالت شما می توانید ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری مرسوله دریافت شده را برای ما بازپس بفرستید. در این حالت پس از دریافت کالا توسط فروشگاه، حداکثر ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ پرداخت شده به حساب شما واریز می گردد. هزینه ارسال کالا به فروشگاه بر عهده شما می باشد.

3-کالا اشتباه ارسال شده است: ابتدا بخاط این موضوع از شما عذرخواهی می کنیم، لطفا در چنین مواردی بدون باز کردن بسته بندی (مدل و یا عکس کالا روی بسته بندی ها درج شده و است و بدون باز کردن آن می توان به مغایرت کالا پی برد) در اسرع وقت به ما اطلاع داده وحداکثر ظرف 24 ساعت کاری آن را برای فروشنده عودت فرمایید. هزینه باز ارسال به عهده فروشگاه می باشد.

**لطفا در صورتی که قصد عودت کالا را دارید به هیچ عنوان بسته بندی کالای دریافتی را باز نکنید، زیرا تنها در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد فروشگاه قادر به دریافت کالا و فروش مجدد آن می باشد.**

۳- گاهی اوقات نیز کالای ارسال شده به شما ممکن است دارای ایراد فنی یا اشکال در عملکرد آن باشد:

متاسفانه با توجه به پلمپ بودن کالا ها ما قادر نیستیم آن ها را قبل از ارسال به شما تست نماییم. با اینکه همیشه محصولات تولید شده توسط شرکت سازنده بررسی نهایی می شوند، ولی باز هم ممکن است ایراداتی مشاهده شود. ولی ما به شما تضمین می دهیم در صورت بروز چنین مشکلی، کالا را از شما بازپس بگیریم.

در این صورت شما می توانید ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت کالا موضوع را به ما گزارش دهید و سپس برای ما ارسال نمایید. پس از دریافت کالا توسط فروشگاه و بررسی آن، حداکثر ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری کل هزینه پرداخت شده به فروشگاه ما، به شما پرداخت می گردد. در صورت گذشت این مدت، پاوربانکر تعهدی نخواهد داشت.

** لطفا دقت فرمایید کالای عودت شده نباید دچار آسیب دیدگی فیزیکی نظیر خط و خش شده باشد یا بسته بندی آن مخدوش یا گم شده باشد و یا لوازم همراه آن از قبیل مستندات کاغذی یا سایر محتویات بسته بندی آسیب دیده باشد . **

در این صورت متاسفانه قادر به ارائه خدمات عودت به شما نمی باشیم.

*** اختلاف بسته بندی با تصاویر یا ویدیو های سایت:

گاهی اوقات ممکن است پاوربانک ها (یا سایر محصولات) تولید شده توسط شرکت ها، دچار تغییر در بسته بندی شوند؛ مثلا ممکن است یک محصول در کشور های مختلف با بسته بندی های متفاوت ارائه شود و یا کلا دچار تغییر در طراحی بسته بندی توسط سازنده شوند، لذا محتمل است بسته بندی کالای دریافتی در بعضی موارد با آنچه در تصاویر آن محصول در وب سایت نمایش داده شده است متفاوت باشد که اصل بر اصالت کالا و عدم تفاوت مشخصات فنی و ظاهری با توضیحات ارائه شده می باشد و به همین دلیل این مورد جزء موارد اختلاف کالای دریافتی با کالای نمایش داده شده در وب سایت نمی باشد.

 

4- گارانتی: با توجه به افزایش شدید قیمت ها و کاهش توان خرید، پاوربانک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با کاهش خرید مواجه شده اند، بنابراین ممکن است از زمان عرضه به بازار تا وقتی به دست مصرف کننده برسد، مدتی از تاریخ انقضای گارانتی آن بگذرد؛

پاوربانکر مقدار عرفی گارانتی باقیمانده کالا را حدود 70% از آن می داند، یعنی در صورتی که کالای رسیده به دست شما، تا 30% از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته باشد، شامل قانون عودت نمی شود.

برای مثال، گارانتی یک پاوربانک 12 ماه است و تاریخ شروع گارانتی از 1400/01/01 می باشد. اما کالا را در تاریخ 1400/05/10 خریداری و دریافت کرده اید، طبق عرف توافق شده، اگر تا 3 ماه و 18 روز از شروع گارانتی گذشته باشد بلامانع است (یعنی تا 1400/04/19 قابل قبول است) اما با توجه به اینکه تقریبا 1 ماه بیشتر از عرف است، این کالا به دلیل گذشت بیش از حد تاریخ شروع گارانتی، قابل مرجوعی می باشد اما تنها در این شرایط:

1- اگر تاریخ گارانتی روی جعبه درج شده باشد یا نیازی به باز کردن بسته بندی آن نباشد، تنها در صورت باز نشدن بسته بندی کالا قابل عودت می باشد.

2- روی جعبه محصول، اطلاعت تاریخ گارانتی درج نشده باشد و مجبور باشید تا بسته بندی را باز نمایید، در این صورت تنها در صورتی قابل عودت می باشد که به هیچ وجه از محصول استفاه نکرده باشید (حتی برای تست) و روی محصول خط و خش ایجاد نشده باشد و به همان صورت که تحویل گرفتید، باید مرجوع فرمایید.

در این دو صورت، تنها تا 24 ساعت پس از تحویل، کالا قابل عودت می باشد.

 

عودت وجه به شما:

عودت وجه فقط شامل مبلغی می باشد که به صورت آنلاین یا واریز به حساب بانکی توسط شما پرداخت شده باشد، لذا مبلغی که توسط کد تخفیف یا کیف پول شما از مبلغ پرداختی کل کسر شده باشد، قابل عودت نمی باشد.