اولین فروشگاه (اینترنتی) تخصصی پاوربانک

حالا دیگر گوشی های هوشمند از واجبات زندگی ما شده اند و گویا نبودن آن ها باعث اختلال در روند زندگی می شود. اهمیت این موضوع زمانی پر رنگ می شود که وقتی گوشی ما خراب شود حس تنها بودن و عقب ماندن از رویه زندگی به ما دست می دهد. و تکنولوژی باتری ها هنوز آنقدر پیشرفت نکرده است که سبب شود باتری گوشی، دیگر از دغدغه های ما نباشد. و دلیل ساخته شدن پاوربانک ها شاید همین بوده است. و کمتر کسی را می توان دید که حداقل یک دستگاه از آن را نداشته باشد.

ما از این موضوع الهام گرفتیم و با عنایت به لطف خداوند، اولین فروشگاه تخصصی پاوربانک ایران را در تیر ماه سال 99 ایجاد کردیم تا بتواند یک مرجع کامل برای معرفی انواع پاوربانک، مقایسه انواع مختلف آن ها و در نهایت فروش آن ها باشد تا هم مشتریان این کالا با رضایت بیشتری خرید خود را انجام دهند و هم ما کسب و کاری برای خود ایجاد کرده باشیم.

وب سایت های بزرگ و با قدمتی وجود دارند که در آن ها پاوربانک فروخته می شود؛ ولی هیچکدام منحصر به فروش این کالا نیستند و سبد کالای متنوعی دارند. اما ما تمام تمرکز و انرژی خود را فقط روی یک کالا گذاشته ایم وامیدواریم با حمایت شما عزیزان بتوانیم به یک مرجع کامل تبدیل شویم.

کالاهای موجود در این فروشگاه، مستقیما توسط فروشنده ها برای شما ارسال می شوند و تلاش بر این است تا پاوربانکر نظارت کاملی بر این روند داشته و خرید اطمینان بخشی را برای شما رقم بزند.